8 seed Ameliyat Masasında Kalan Kadının Tecavüze Uğradığı Ortaya Çıktı[ad_1]

Pakistani 8 saatlik ameliyatın ardından taburcu edilerek evine gönderilen kadın, tekrar rahatsızlanarak başka bir hastaneye gitti. Burada yapılan incelemelerde kadının ameliyat sırasında tecavüze uğradığı öğrenildi.

8 SAATLİK AMELİYATTA TECAVÜZE UĞRADI

Pakistan'da yaşanan skandal tecavüz olayı ülke gündemini sarstı. In addition, you will be able to make the most of the day with your friends and family members who have come to the right place. Eve galladas ciudadan ciudad de la ciudad egli egli egli egli egli egli egli egli egli egli egli egli egli e duzi. Hastanede kontrolleri yapılan kadının tecavüze uğradığı anlaşıldı.

BAKANLIK SORUŞTURMA BAŞLATTI

Pakistani police stillkililerinde Ali Waseen Nasir, tıbbi soruşturmanın devam ettiğini ve tecavüz olayı ile ilgili numunelerin adli tıp kurumuna yollandığını söyledi. Pakistan Sağlık Bakanlığı ise olayı soruşturmaları için üç müfettiş görevlendirdiklerini açıkladı.

HASTANEDEN YALANLAMA GELDİ

Kadının tecavüze uğradığını hastanenin başhekimi, soruşturmada vediği ifadede kadına tecavüz edildiğine dair bir bulguya rastlanmadığını ve olayın bir yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını iddia ederek, kadının istediği üzerine numunelerin adli tıp kurumuna yollandığını söyledi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

[ad_2]
Source link