Anna Dymna prosi o pomoc. Stan legendary polskiego filmu jest dramatyczny[ad_1]

Anna Dymna was born in the late 18th century, where she was born. Obecnie artystka skupia się jednak przede wszystkim na pracy charytatywnej. No mogła więc pozostać obojętna, kiedy do mediów dotarły informacje na temat bardzo złego stanu zdrowia wybitnego krajowego reżysera, któremu natychmiast zdecydowała się pomóc.

Anna Dymna jest doskonałą aktorką, którą dzięki naprawdę wybitnym rolom pokochały miliony Polaków. Co ciekawe, najważniejszą życiową misją okazała się jednak ostatecznie dla niej praca dobroczynna przy stworzonej przez gwiazdę Fundacji Mimo Wszystko.

Anna Dymna chce pomóc Kazimierzowi Kutzowi. Do you know what we are looking for?

To get to the organizational office, you will be able to provide additional information on how to prepare and enjoy your stay in Kazimierza Kutza. Przypomnijmy, że reżyser i polityk ma od pewnego czasu bardzo poważne problemy neurologiczne, które niezwykle zmartwiły Dymną oraz jego licznych sympatyków.

– Kazimierz jest pod opieką lekarzy i rodziny. Jest w otoczeniu bliskich mu osób, przechodzi rehabilitację i wszyscy wierzymy, że szybko wróci do zdrowia – powiedział w rozmowie z Faktem bliski Kutzowi krewny, dając opinii publicznej niemałą nadzieję, przeplatającą się wciąż jednak z niepokojem.

Wybitna artystka prosi o pomoc! No weapon can be found on the screen

Anna Dymna, doskonale znająca Kutza oraz ceniąca jego twórczość, never able to keep in mind that you have a look. Otwarcia zaapelowała do opinii publicznej o wpłacanie datków, które trafią do uwielbianego przez nią reżysera i umożliwią mu walkę o powrót do zdrowia.

DALSZA CZKŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

GALLERY

Kasia Cichopek przeżyła brutalne upokorzenie! Traumatyczne doświadczenia gwiazdy

– Szanowni Państwo, kochani Artyści. Kazimierz Kutz – wielki polski reżyser, przyjaciel wielu z nas, jest ciężko chory. Potrzebuje naszej pomocy. Po rozmowach z kolegami i rodziną, udostępniłam w mojej fundacji Mimo Wszystko specjalne subkonto o numerze 65 1090 1665 0000 0001 0373 7343. Można na nie wpłacać pieniądze, dopisując hasło, Kazimierz Kutz '. Każda wpłata to konkretna pomoc. Bądźmy razem z Kaziem w tech trudnych chwilach – napisała Anna Dymna w specjalnym oświadczeniu, które z jej inicjatywy trafiło do polskich mediów.

Kazimierz Kutz przebywa obecnie w placówce opiekuńczej w Józefowie pod Warszawą, gdzie opiekują się nim liczni specjaliści. The 89-year-olds have been spotted with a walczy or a power outage, which will be used as a prime example. Wpłacane przez nich datki bez wątpienia ułatwią tę skomplikowaną, bardzo wymagającą batalię o zdecydowanie najwyższą stawkę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wojciechowska aż się popłakała na wizji. Prawdziwy koszmar przyprawia o dreszcze
  2. Znaki zodiaku w których najłatwiej się zakochać. Potrafią zaczarować
  3. On może umrzeć. Straszna choroba pogrąża uwielbianego bohatera Na Wspólnej
  4. Ile Zarabia J K Rowling? Majątek ma magiczny
  5. You will receive a DDTVN service. Dopiero urodziła, a wydarzył się dramat!
Loading ... Loading …

GALLERY

Robert Janowski tym się nie chwalił! Zaskakujące bakty z życia prezentera

[ad_2]
Source link