Pasipiktino pareigūno elgesiu: vairuotojus už tą patį baudžia, o patiems taisyklės nerūpi[ad_1]

Veiksmas vaizdo įrašo autoriaus užfiksuotas Kaune, Miško g. and Vytauto prospekto sankirtoje.

Klausimas, ar taip galima, elgtis pareigūnams, iššaukė audringą diskusiją. Ne vienas vairuotojas pasipiktino, kad lygiai toks pats veiksmas sulauktų nemenkos baudos. Numatyta, kad mobiliojo įrenginio naudojimas prie vairo, rankomis, užtraukia 60-90 eurų baudą.

Viešpats žmonių žmonių, kad galbūt galioja dvigubi standartai, kitaip tariant, prieš jūsų gali prie vairo daryti tai, už ką paprasti vairuotojai būtų nubausti. Susimąstyta ir apie tai, kad galbūt exististuoja situacijos, kai telefono naudojimas vairuojant būtų nebaustinas, mat to reikalauja vykdoma užduotis. Visi dauguma neslėpė pasipiktinimo, jog pareigūnas elgiasi taip, kaip draudžia Kelių eismo taisyklės (KET).

DELFI pasiteiravus automobilių ekspertų, kokia įranga galėtų būti sumontuota pareigūno vairuojamame "Dacia Dokker", šie pabrėžė, kad mortti, jog autobilis – geresnės nei standartinė įranga. Tad laisvų rankų įrangos sistema, leidžianti prijungti telefoną prie automobilio, turėjo būti.

Turėtų rodyti pavyzdį

Artūras Pakėnas, saugaus eismo ekspertas at vairavimo mokyklos VšĮ "Amplius.lt" vadovas, neslėpė, kad daug žodžių matydamas, kaip elgiasi uniformuoti pareigūnai, neturi.

"Tokioje situacijoje pareigūnai yra kaip ir eiliniai vairuotojai – jie neturi jokių išimčių ir atvirkščiai, turėtų rodyti pavyzdį", – akcentavo žinovas.

Jis pabrėžė, kad vairavimas kalbant telefonu mažina vairuotojo dėmesingumą ir atima galimybę tiksliai ir greitai vairuoti automobilį.

"Ir tai, manau, nėra išskirtinai policijos klaidos. Greičiau tai bendras mūsų vairuotojų vairavimo stilius ", – kalbėjo just.

Įvertins po tyrimo

Kaip DELFI informavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Justina Kazragytė, Kelių policijos valdybos pareigūnai priims sprendimą vairuotojo atžvilgiu, prieš tai įvertinę vaizdinėje medžiagoje matomą policijos pareigūno elgesį at galimas tokio poelgio tije priežastis.

Því að því að því að því að því, því að því, því að því,

"Taip pat ir pareigūnai, reaguojantys į įvykius, privalo sutelkti dėmesį į kielą, besikeičiančią eismo situaciją, tam, kad saugiai ir greitai pasiektų gyventojus, laukiančius jų pagalbos", – akcentavo J. Kazragytė.

Ne pirmas kartas

DELFI primena, kad tai – ne pirmas kartas, kai į visuomenės akiratį patenka policijos pareigūnai, besielgiantys netinkamai. Metų pradžioje internautai dalinosi vaizdo įrašu, kuriame deadti, kaip sostinės pareigūnai su "Škoda Yeti" automobiliu snieguotoje gatvėje slysta šonu.

Tąkart internautai piktinosi, kad už tokį pat veiksmą vairuotojai sulauktų baudos, tačiau policija pabrėžė, kad toli gražu – ne visi, o tik chuliganiškai besielgiantys. Be to, get acquainted with, with the help of your friends, to be ready for a long time, so that you will be able to do all the work you need.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

[ad_2]
Source link