Vingrojumi bērna plaušu veselībai – Ģimene – Sieviete[ad_1]

"Nepietiekoši novērtēts ir elpošanas vingrinājumu nozīmīgums. Cilvēkam nepieciešams skābeklis tāpat kā automašīnai degviela. Jo efektīvāka elpošana, jo bērns būs enerģiskāks un veselāks, "apgalvo veselības centra Vivendi Certified physiotherapist Lauma Zvirbule.

Physiotherapist Lauma Zvirbule piedāvā sešus vingrojumus plaušu veselībai:

Iesildošs vingrojums. Pozīcija: guļus ar vēderu uz bumbas. Ieelpa caur degunu, izelpa caur muti. Ieelpa vēders piepūšas, izelpā saplok.

»Daudzi vecāki turpina sevi mānīt, sakot, ka spēlīšu spēlēšana telefonā ir nevainīgs pasākums

Pozīcija: guļus ar vēderu uz bumbas, pēdas un plaukstas pie grīdas. Iepāņu atceļ vienu kāju un pretējo roku, izelpā atgriežas sākuma pozīcijā. Check out other things.

Pozīcija: guļus ar vēderu uz bumbas, pēdas un plaukstas pie grīdas. Priekšā uz grīdas spalviņa. Ar rokām iet uz priekšu un lēnām pūš spalviņu uz priekšu – cik tālu vien var – turot taisni muguriņu.

Pozīcija: guļus uz muguras uz bumbas. Rokas pāri galvai. Ie pārvēlējumu bērnu, un izvērās un būsu būtu un būtu, sasprindzinot vēdera muskulatūru, atceļas no lielās bumbas.

Pozīcija: guļus ar muguru uz bumbas, rokas pāri galvai. Elpo – ie, is a way of getting rid of it.

Relaksācija. Pozīcija: sēdus uz paklājiņa, rokas uz bumbas, pleci un kakls atbrīvoti. Elpo vienmērīgi. Ieelpa caur degunu, izelpa caur muti.

Vingrojumus plaušu veselībai, izmantojot lielās vingrošanas bumbas var veikt bērns (vecumā no 3 līdz 7 gadiem) fizioterapeita vai pieaugušā uzraudzībā.

[ad_2]
Source link